piątek, 6 listopada 2009

Long break

Troszkę mnie tu nie było... Nie ma to jak kobieta pracująca hehe ;) Ale dziś upragniony piątek i obiecuję nadrobic zaległości. Zamierzam z moim kochanym T udac się na ciepłą czekoladę z bitą śmietaną na Oxford Street.... Normalnie nie wybrała bym tego miejsca ze względu na wzmożoną ilośc ludzi robiących zakupy. Ale trzy dni temu wracając wieczorem z pracy zakochałam się w niej na nowo. Włączyli już iluminacje świąteczne!! I nie są to jakieś takie lampeczki tylko pięknie poozdabiane budynki, ulice,drzewa, lampy... no po prostu wszystko!! Na pewno pamiętacie znaną świąteczną reklamę Coca-Cola jak wielka ciężarówka jedzie polami lasami oblepiona lampionami? No to tak wygląda Oxford teraz tylko razy dwa ;)
Dziś coś co miałam już wrzucic daaaawno temu ale,że choroba mnie zmogła a potem leń- robię to dopiero teraz :)
Translation: I haven't been here one week and I really missed it :) Well I was very busy ;) But today's finally friday and I promise u guys to fix it! Tomorrow I want to go  with my lovely T. to coffie shop on Oxford Street... Normally I wouldn't choose this place for rest cos during weekend it's too many people there! But few days ago when I was goin' back to home I saw sooooooooo beautyful christmas lights around me :) I was so excited and decided we have to go there and make some pics!
Well... now sth what I suppose to upload before but I was too sick and too lazy :D:D:D
Tą spódniczusię już wcześniej pokazywałam :)

 
Bluzka/Blouse-Mango; Spódnica/Skirt-RI; Buty/Heels-Next; Kolczyki/Earrings-RI, Kokardki/Hair-grips-Miss Selfridges

 

9 komentarzy:

 1. Fajna bluzka!!

  A co do mojej profesji, tata zawsze mi mówił, że jeśli z architekturą mi nie wyjdzie, to zawsze mogę zostać fryzjerką :) Póki co jestem architektem !

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo klasycznie i bardzo elegancko!

  pięknie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszcze Ci takiego wyczucia stylu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Love the outfit!Very pretty!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna spódniczka i te butyyy super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Beautiful outfit!! You look stunning!

  http://www.hottheels.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń