czwartek, 29 października 2009

Home sweet home :)

Dostałam urlop!!!!! Aaaaaaa hehehe wybaczcie mi mój entuzjazm ale od trzech lat nie byłam na święta w Polsce bo zawsze coś nie tak w pracy... w sumie w tym roku też nie będę ale za to dostałam tydzień wolnego w pierwszym tygodniu grudnia. Niesamowicie się cieszę bo zrobię wszystkim niespodziankę! Już zabieram się za pakowanie i kupno biletu. Teraz do Warszawy lata nowa linia lotnicza-Air Lingus, z którymi podróżowałam do Portugalii. Maja naprawdę świetny standard a bilety są stosunkowo tanie :)
Nie będę się za bardzo rozpisywac bo moja euforia sięga zenitu i nie chcę jakiś głupot popisac hehe

Ps.Nadal przeziębiona wiec kolejny starszy outfit :)
Translation: I got a holiday!!!! I'm sorry but I'm sooooo exite cos since last 3 years I haven't been in Poland during the Christmas time :( And always because of work... :/  Well in this year nothing has changed but... they gave me all week off in December  :D:D I'm incredible happy and I know I'.m gonna make a big suprise for my friends ! I just started packin' myself  and buin' ticket :) It's so chep in Air Lingus.


Ps.Still sick :/


 Sweter/Jumper-RI; Buty/Heels-RI; Top-Asos; Naszyjnik/Neckles-Betsey Loves; Torebka/Bag-ebay.co.uk +DIY; Leginsy/Leggings-AsosDo zobaczyska! /See ya soon :)

3 komentarze:

  1. Panterka rządzi !!!

    Super wyglądasz...
    ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kopertówka za załe 2f z e-bay a cwieki za 99pi :D Wykonanie-bezcenne hehehe dlatego zdjęcia nie mają zooma ;p ;p ;p

    OdpowiedzUsuń